Do biur, szpitali, zakładów pracy

Filtr produktów

Popularne artykuły

Tagi

Do biur, szpitali, zakładów pracy

Biurowe zamki na karty i/lub szyfr. Dedykowane do pomieszczeń biurowych, zakładów pracy, magazynów, szkół, uczelni, szpitali oraz wszędzie tam gdzie chcemy mieć pełną kontrolę dostępu do pomieszczeń. Zamki posiadają rejestr zdarzeń i pozwalają zapiać nawet do 500 ostatnich zdarzeń przez kogo i o której godzinie były otwierane. Jedną kartą można ...

Biurowe zamki na karty i/lub szyfr. Dedykowane do pomieszczeń biurowych, zakładów pracy, magazynów, szkół, uczelni, szpitali oraz wszędzie tam gdzie chcemy mieć pełną kontrolę dostępu do pomieszczeń. Zamki posiadają rejestr zdarzeń i pozwalają zapiać nawet do 500 ostatnich zdarzeń przez kogo i o której godzinie były otwierane. Jedną kartą można otwierać wybrane lub wszystkie drzwi. Do każdego zamka można przypisać ok. 100 lub więcej kart.

Zarządzenie zamkami: z poziomu komputera, wydawanie kart poprzez zainstalowane oprogramowanie
Zalecane stosowanie w obiektach: do kilku do ok. 100 zamków

Więcej

Do biur, szpitali, zakładów pracy  Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Systemowe biurowe na...

  Zamki na karty do biur, szpitali i magazynów. Otwierane za pomocą karty zbliżeniowej, breloczka lub np. telefonu z funkcją NFC (zależnie od modelu). Dodatkowo zamki wyposażone w awaryjne otwieranie kluczem.

  Zarządzenie zamkami: poprzez oprogramowanie na komputerze
  Zalecane stosowanie w obiektach: od kilku do ok. 100 szt. drzwi

 • Systemowe biurowe na...

  Zamki do drzwi na karty zbliżeniowe oraz kod. Możliwość otwierania drzwi za pomocą karty / breloczka / opaski lub poprzez wpisanie kodu bezpośrednio na klawiaturze zamka. Zamki można otwierać i zamykać również za pomocą tradycyjnego klucza, dostarczanego wraz z zamkiem lub wykorzystującego obecnie posiadane klucze (zależnie od modelu).

  Zarządzenie zamkami: za pomocą programu poprzez komputer
  Zalecane stosowanie w obiektach: od kilku do ok. 100 szt. drzwi.

 • Systemowe biurowe...

  Zamki przewodowe do stosowania np. w drzwiach wejściowych lub innych nietypowych konstrukcjach gdzie nie ma możliwości zamontowania typowego zamka np. szklane drzwi. Zamki umożliwiają dostęp do pomieszczenia tylko uprawnionym osobom, posiadającym kartę zbliżeniową lub znającym odpowiedni kod uprawniający do wejścia.

  Zarządzenie zamkami: za pomocą oprogramowania z poziomu komputera
  Zalecane stosowanie w obiektach: od 1 do kilkuset drzwi

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów