Do hoteli i apartamentów

Filtr produktów

Popularne artykuły

Tagi

Do hoteli i apartamentów

Zamki na kartę zbliżeniową i szyfr, dedykowane do obiektów hotelowych oraz apartamentów przeznaczonych na wynajem krótko i średnioterminowy. Zamki wyposażone w szyfr umożliwiają np. wynajem apartamentu bez przekazywania kluczy, wystarczy wygenerować kod dostępu i wysłać go do użytkownika np. SMS-em lub e-mailem. Zapewni to dostęp do wynajmowaneg...

Zamki na kartę zbliżeniową i szyfr, dedykowane do obiektów hotelowych oraz apartamentów przeznaczonych na wynajem krótko i średnioterminowy. Zamki wyposażone w szyfr umożliwiają np. wynajem apartamentu bez przekazywania kluczy, wystarczy wygenerować kod dostępu i wysłać go do użytkownika np. SMS-em lub e-mailem. Zapewni to dostęp do wynajmowanego pomieszczenia w określonych dniach i godzinach (w obrębie doby hotelowej).

Dodatkowo istnieje możliwość otwierania zamków za pomocą kart zbliżeniowych. 1 karta lub kod może otwierać tylko wybrany lub kilka zamków. Do każdego zamka można wygenerować kilka kart, np. karta gościa, karta pokojówki, karta administratora, itp.

Zarządzenie zamkami: poprzez oprogramowanie instalowane na komputerze, z możliwością wygenerowania kodu dostępu od dnia X do dnia Y i wysłania do wynajmującego np. poprzez SMS lub e-mial
Zalecane stosowanie w obiektach: od kilku do ok. 100 zamków

Więcej

Do hoteli i apartamentów  Jest 12 produktów.

Podkategorie

 • Hotelowe na karty...

  Bezprzewodowe zamki na karty zbliżeniowe do obiektów hotelowych. Zamki pozwalają na wygenerowanie gościowi hotelowemu karty dostępu na określony czas pobytu w obrębie doby hotelowej (np. do pojutrza do godz. 11:00). Uprawniony personel może poruszać się po całym obiekcie za pomocą jednej karty, posiadając dostęp do wybranych lub wszystkich pomieszczeń. Zamki hotelowe współpracują również z zamkami do szafek pracowniczych, szafek basenowych, itp.

  Zarządzenie zamkami: poprzez oprogramowanie instalowane na komputerze
  Zalecane stosowanie w obiektach: od kilku do kilkuset zamków

 • Hotelowe na kod lub kartę

  Zamki na kod / szyfr dedykowane do apartamentów pod wynajem krótko i średnioterminowy. Umożliwiają na dostęp za pomocą samego kodu lub kodu i karty lub samej karty (zależnie od ustawień). Wynajmuj apartamenty bez przekazywania kluczy. Wystarczy wygenerować kod dostępu od dnia X do dnia Y i wysłać go do najemy SMS-em lub e-mailem. Zamki nie muszą być połączone z Twoim komputerem, tzn. że możesz nimi zarządzać np. z Krakowa a apartamenty wynajmować np. nad morzem.

  Zarządzenie zamkami: poprzez oprogramowanie instalowane na komputerze - generowanie kodów i/lub kart dostępu
  Zalecane stosowanie w obiektach: od kilku do ok. 100 szt. zamków

 • Hotelowe przewodowe

  Przewodowe zamki do obiektów hotelowych i apartamentów na wynajem, otwierane za pomocą karty zbliżeniowej i/lub kodu dostępu. Sterują elektrozaczepem w drzwiach, lub np. siłownikiem w drzwiach elektrycznie rozsuwanych, bądź sterują szlabanem lub elektrycznie otwieraną bramą przy wjeździe na parking.

  Zarządzenie zamkami: z poziomu tego samego programu na komputerze co do sterowania zamkami hotelowymi
  Zalecane stosowanie w obiektach: posiadających zamki hotelowe tego samego producenta, gość hotelowy za pomocą jednej karty uzyskuje dostęp np. do wjazdu na parking i wejścia do wynajmowanego pokoju hotelowego, a wszystko to tylko na czas pobytu w hotelu

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów