Zamek na karty

Filtr produktów

Popularne artykuły

Tagi

Zamek na karty

Zamki na karty zbliżeniowe, do drzwi drewnianych, metalowych, przeciwpożarowych, itp. Dedykowane m.in. do obiektów hotelowych, apartamentów pod wynajem, domków jednorodzinnych, obiektów biurowych, szpitali, uczelni, zakładów pracy.

W celu sprecyzowania wyboru skorzystaj z menu po lewej stronie i wybierz kategorię obiektu w jakiej chcesz stosować...

Zamki na karty zbliżeniowe, do drzwi drewnianych, metalowych, przeciwpożarowych, itp. Dedykowane m.in. do obiektów hotelowych, apartamentów pod wynajem, domków jednorodzinnych, obiektów biurowych, szpitali, uczelni, zakładów pracy.

W celu sprecyzowania wyboru skorzystaj z menu po lewej stronie i wybierz kategorię obiektu w jakiej chcesz stosować zamki.

Więcej

Zamek na karty  Jest 16 produktów.

Podkategorie

 • Do małych obiektów np....

  Zamki na karty i szyfr, zalecane do pojedynczych drzwi np. w domki jednorodzinne, mieszkania, małe biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze, serwerownie, itp. Możliwość przypisania 1 karty do wszystkich zamków oraz wielu kart do każdego zamka.

  Zarządzenie zamkami: proste i intuicyjne bez użycia komputera, za pomocą samej karty master!!!
  Zalecane stosowanie w obiektach: od 1 do kilku drzwi.

 • Do biur, szpitali,...

  Biurowe zamki na karty i/lub szyfr. Dedykowane do pomieszczeń biurowych, zakładów pracy, magazynów, szkół, uczelni, szpitali oraz wszędzie tam gdzie chcemy mieć pełną kontrolę dostępu do pomieszczeń. Zamki posiadają rejestr zdarzeń i pozwalają zapiać nawet do 500 ostatnich zdarzeń przez kogo i o której godzinie były otwierane. Jedną kartą można otwierać wybrane lub wszystkie drzwi. Do każdego zamka można przypisać ok. 100 lub więcej kart.

  Zarządzenie zamkami: z poziomu komputera, wydawanie kart poprzez zainstalowane oprogramowanie
  Zalecane stosowanie w obiektach: do kilku do ok. 100 zamków

 • Do hoteli i apartamentów

  Zamki na kartę zbliżeniową i szyfr, dedykowane do obiektów hotelowych oraz apartamentów przeznaczonych na wynajem krótko i średnioterminowy. Zamki wyposażone w szyfr umożliwiają np. wynajem apartamentu bez przekazywania kluczy, wystarczy wygenerować kod dostępu i wysłać go do użytkownika np. SMS-em lub e-mailem. Zapewni to dostęp do wynajmowanego pomieszczenia w określonych dniach i godzinach (w obrębie doby hotelowej).

  Dodatkowo istnieje możliwość otwierania zamków za pomocą kart zbliżeniowych. 1 karta lub kod może otwierać tylko wybrany lub kilka zamków. Do każdego zamka można wygenerować kilka kart, np. karta gościa, karta pokojówki, karta administratora, itp.

  Zarządzenie zamkami: poprzez oprogramowanie instalowane na komputerze, z możliwością wygenerowania kodu dostępu od dnia X do dnia Y i wysłania do wynajmującego np. poprzez SMS lub e-mial
  Zalecane stosowanie w obiektach: od kilku do ok. 100 zamków

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów