Krótka historia firmy

Rok 1999r.
Rozpoczęliśmy naszą działalność. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera w woj. opolskim, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych, stale poszerzając asortyment pod potrzeby naszych Klientów. Prowadzimy również wdrożenia i szkolenia oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich produktów będących w naszej ofercie handlowej.
Rok 2008r.
Poszerzamy naszą działalność o sprzedaż, montaż i serwis zamków hotelowych i biurowych na karty zbliżeniowe.
Rok 2015r.
W samym 2015r. sprzedaliśmy i/lub wdrożyliśmy ok. 2000 szt. zamków hotelowych, dostarczając nasze produkty do obiektów m.in. w Polsce, Anglii, Austrii, Białorusi. Jesteśmy jednym z największych w kraju dostawców zamków hotelowych do odbiorców indywidualnych.
Rok 2016r.
Dla wygodny naszych klientów uruchamiamy, nową stronę internetową poświęconą wyłącznie tematyce zamków i kontrolerów dostępu na karty zbliżeniowe www.zamek-szyfrowy.pl. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Partnerem takich firm jak: Be-Tech, e-LOCK, LOB, Tayama.

Zakres działania i gwarancja

Wdrożenia i serwis...
Naszym obszarem działania obejmujemy całą Polskę. W zależności od Państwa potrzeb i preferencji, dokonujemy sprzedaży samych produktów, bądź sprzedaży wraz z montażem i szkoleniem. Szkolenia wykonujemy bezpośrednio u Państwa, lub zdalnie przez telefon i internet.

Klientom zapewniamy stały serwis przez 7 dni w tygodniu.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają od 1-3 lat gwarancji bez dodatkowych kosztów. Informacje o długości gwarancji zapisane są w danych technicznych każdego produktu. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą możemy wydłużyć gwarancję nawet do 5 lat.

Więcej

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami, lub telefonicznie pod numerem tel. 77 457-75-99.

Z poważaniem,
Pracownicy SEGAL

SEGAL
ul. Światowida 5
45-325 Opole
NIP 751-129-25-04