Ostatnie komentarze

Popularne artykuły

Tagi

Zamki hotelowe - współpraca z programem hotelowym

Zamki hotelowe - współpraca z programem hotelowym

Zamki hotelowe - współpraca z programem hotelowym

Zamki hotelowe dostarczane są z programatorem kart i/lub oprogramowaniem do zarządzania zamkami, bezpośrednio od producenta zamków. Niektóre zamki pozwalają na integrację z programem hotelowym, dzięki czemu jest możliwość wystawiania kart dla gości hotelowych, bezpośrednio z poziomu programu hotelowego, podczas meldowania gościa. Do wystawiania kart dla gości hotelowych nie trzeba wówczas korzystać z oprogramowania dostarczanego wraz z zamkami.

Integracja zamków z programem hotelowym nie oznacza możliwości rezygnacji z oprogramowania bezpośrednio od producenta zamków. Często wstępne zaprogramowanie zamków (nadanie nr pokoi, autoryzacja hotelu, ustawienie daty i czasu, wystawianie kart dla personelu, itp.) możliwe jest tylko z poziomu oprogramowania dostarczanego od producenta zamków.

Program hotelowy może wymagać wykupienia np. licencji na obsługę zamków hotelowych, bezpośrednio od dostawcy oprogramowania hotelowego. Współpraca z programem hotelowym oznacza możliwość wystawiania kart dla gości hotelowych, bezpośrednio z programu hotelowego podczas meldunku.


Be-Tech
ELEGANT

Be-Tech
GUARDIAN

Be-Tech
SMART

Be-Tech
SMART Fit-In

Be-Tech MJM01/02

Be-Tech
MJM2700

e-LOCK
HD720L

Tayama
TLZ5600
Tabelka - przesuń »

Dodaj komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
e-mail: (Nie będzie wyświetlany)
Komentarz: